HP 45W USB-C AC Adapter N8N14AA
Producent: HP
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Moc rzeczywista | 45 W |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Kompatybilność | Spectre x2 12-a0xx; HP Pavilion x2 10-n1xx; Pavilion x2 10-n0xx |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 15V |
| Złącze(a) | USB-C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 94 mm |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Wysokość produktu | 26,5 mm |
| Waga produktu | 193 g |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 380 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044090 |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | HP Inc. |
| Kraj | Hiszpania |
| Adres | HP REG 23010 |
| Kod pocztowy | 8028 |
| Miasto | Barcelona |
| reg@hp.com |
Dell Adapter 90W 4.5mm Barrel AC KIT
Lenovo 45 W AC Adapter 1.7 mm, 20 V GX20L23043
Lenovo Legion Slim 140W AC Adapter (USB-C) GX21M50626
Lenovo Lenovo GaN Nano 65W Adapter 40AWGN65EU
Lenovo USB-C 45W AC Adapter GX20N20875