HP Klawiatura ergonomiczna bezprzewodowa + numeryczna 965 7E756AA czarna
Producent: HP
| Zastosowanie | Dom |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Typ klawiatury | Membranowa |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 12 milionów znaków |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 2 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Segment HP | Biznes |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ baterii klawiatury | AA |
| Liczba baterii (klawiatura) | 2 |
| Dołączona myszka | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962894521, 884962894507, 884962894514, 884962894491 |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 398,77 x 233,57 x 39,2 mm |
| Waga klawiatury | 933 g |
| Waga produktu | 926 g |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Wysokość opakowania | 64 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,68 kg |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | HP Inc. |
| Kraj | Hiszpania |
| Adres | HP REG 23010 |
| Kod pocztowy | 8028 |
| Miasto | Barcelona |
| reg@hp.com |
HP Mysz bezprzewodowa 435 Multi-Device 3B4Q5UT
HP 200 Black Wireless Mouse X6W31AA
HP 410 Slim, bezprzewodowa bluetooth, 4M0X5AA, czarna
HP Klawiatura ergonomiczna bezprzewodowa + numeryczna 965 7E756AA czarna
HP Mysz 235 Slim bezprzewodowa 4E407UT