Klawiatura HP 150 Wired Keyboard przewodowa czarna 664R5AA
Producent: HP
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | US International |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Długość kabla | 1 m |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Dołączona myszka | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 425,9 x 146,1 x 26,8 mm |
| Waga klawiatury | 440 g |
| Waga produktu | 440 g |
| Szerokość opakowania | 441 mm |
| Wysokość opakowania | 30 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 590 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem., Trzymaj z dala od wody i innych płynów., Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | HP Inc. |
| Kraj | Hiszpania |
| Adres | HP REG 23010 |
| Kod pocztowy | 8028 |
| Miasto | Barcelona |
| reg@hp.com |
HP 200 Black Wireless Mouse X6W31AA
HP 280 Silent Wireless Mouse
HP 410 Slim, bezprzewodowa bluetooth, 4M0X5AA, czarna
HP Mysz 235 Slim bezprzewodowa 4E407UT
HP Mysz bezprzewodowa 435 Multi-Device 3B4Q5UT