Klawiatura HP 970 Programmable 3Z729AA Biała
Producent: HP
| Zastosowanie | Dom |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A, USB Type-C |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Wymagana moc ładowania (min) | 5 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 15 W |
| Dołączona myszka | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 884962894521; (ABE) 884962894507; (BA3) 884962894514; (UUS) 884962894491 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962894521, 884962894507, 884962894514, 884962894491 |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 12,2 x 429,7 x 117 mm |
| Waga klawiatury | 670 g |
| Waga produktu | 670 g |
| Szerokość opakowania | 450 mm |
| Wysokość opakowania | 37,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Adaptery w zestawie | USB |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem., Trzymaj z dala od wody i innych płynów., Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Głębokość produktu | 429,7 mm |
| Wysokość produktu | 117 mm |
| Szerokość produktu | 12,2 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | HP Inc. |
| Kraj | Hiszpania |
| Adres | HP REG 23010 |
| Kod pocztowy | 8028 |
| Miasto | Barcelona |
| reg@hp.com |
HP 200 Black Wireless Mouse X6W31AA
HP 280 Silent Wireless Mouse
HP 410 Slim, bezprzewodowa bluetooth, 4M0X5AA, czarna
HP Mysz 235 Slim bezprzewodowa 4E407UT
HP Mysz bezprzewodowa 435 Multi-Device 3B4Q5UT