Mysz HP 150 Wireless Mouse bezprzewodowa czarna 2S9L1AA
Producent: HP
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 3 |
| Układ | Oburęczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Szerokość produktu | 103 mm |
| Głębokość produktu | 61,1 mm |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Szerokość opakowania | 129 mm |
| Wysokość opakowania | 47 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 130 g |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962894521, 884962894507, 884962894514, 884962894491 |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | HP Inc. |
| Kraj | Hiszpania |
| Adres | HP REG 23010 |
| Kod pocztowy | 8028 |
| Miasto | Barcelona |
| reg@hp.com |
HP 200 Black Wireless Mouse X6W31AA
HP 280 Silent Wireless Mouse
HP 410 Slim, bezprzewodowa bluetooth, 4M0X5AA, czarna
HP Mysz 235 Slim bezprzewodowa 4E407UT
HP Mysz bezprzewodowa 435 Multi-Device 3B4Q5UT