Mysz HP Z3700 Wireless Mouse Silver bezprzewodowa srebrna X7Q44AA
Producent: HP
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rozdzielczość ruchu | 1200 DPI |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba przycisków | 3 |
| Zastosowanie | PC/Laptop |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Układ | Oburęczny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Segment HP | Dom |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Szerokość produktu | 101 mm |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Wysokość produktu | 25,3 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 198 mm |
| Wysokość opakowania | 53 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 150 g |
| Ostrzeżenia | Produkt należy chronić przed wilgocią., Przechowywać z dala od źródeł ciepła., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | HP Inc. |
| Kraj | Hiszpania |
| Adres | HP REG 23010 |
| Kod pocztowy | 8028 |
| Miasto | Barcelona |
| reg@hp.com |
HP Mysz bezprzewodowa 435 Multi-Device 3B4Q5UT
HP 200 Black Wireless Mouse X6W31AA
HP 410 Slim, bezprzewodowa bluetooth, 4M0X5AA, czarna
HP Klawiatura ergonomiczna bezprzewodowa + numeryczna 965 7E756AA czarna
HP Mysz 235 Slim bezprzewodowa 4E407UT